kombinovaná technika na sololite, 42x30 cm, značené vľavo dole monogramom „ZBK“
2008, kombinovaná technika na plátne, 89,5x55,5 cm, značené vpravo na boku „Z. B. K. 2008“
1981, olej na kartóne, 47x63 cm, značené vľavo dole „M. Mravec 1981“
1972-73, monotypia na papieri, 36x34 cm, značené vpravo dole „Kveta Fulierová 1972-73“
1983, čierno-biele foto, vintage na papieri (edition 1/3), 29,2x20,2 cm, neznačené
Na zadnej strane diela autorský popis.
2001, xerox, fixka na papieri, 8x13 cm, značené vpravo dole „Július Koller“
1977, farebná serigrafia na papieri, 12,5x16 cm, značené dole v tlači „Július Koller“
1977, farebná serigrafia na papieri, 13,5x16 cm, značené vstrede hore „Július Koller“, v tlači vpravo dole „J. Koller 1977“
2006, olej na lepenke, 40x40 cm, značené vľavo dole „Gellen 06“
2006, olej na lepenke, 50x35 cm, značené vpravo dole „Gellen 06“
2006, olej na lepenke, 70x50 cm, značené vpravo dole „Gellen 06“
1982, kombinovaná technika na plátne, 89x105 cm, značené vpravo dole „Jana Želibská 1982“
1975, litografia na papieri (47. nátlačok z nákladu 60), 50x65 cm, značené vpravo dole „Juraj Meliš 75“
1979-82, farebná serigrafia na papieri (Z+3/4), 40x31 cm, značené vpravo dole „Juraj Meliš 79-82“
1979, pastel na papieri, 33x50 cm, značené vľavo dole „Hanáková 79“